Jesteś tutaj: Miejscowości Chochołów Halina Blaszyńska

Halina Blaszyńska

Jeżeli chcesz odpocząć w miłej atmosferze w murowanym lub drewnianym wiejskim domu, to oferujemy Ci 5 obszernych pokoi. Pokoje są 2-, 3- i 4-osobowe - 4 posiadają balkony. Do dyspozycji gości są 4 łazienki umiejscowione naprzeciw pokoi na korytarzu oraz wyposażony aneks kuchenny. Nie oferujemy wyżywienia. Posiłki można przygotować samemu lub skorzystać z licznych pobliskich stołówek i barów. Na zewnątrz duży ogród z grillem, utwardzony plac do gry w piłkę oraz parking. Nasze Gospodarstwo jest popularnym miejscem noclegowym. Gościmy turystów w swoim domu od kilkunastu lat i cieszymy się wśród nich bardzo dobrą opinią. Można u nas nabyć produkty z naszego gospodarstwa takie jak mleko, twaróg i ser. Teren wokół domu jest ogrodzony i zamykany na noc.
Z Chochołowa jest bliski dojazd do kąpielisk termalnych w Oravicach na Słowacji, do popularnych dolin: Chochołowskiej i Kościeliskiej oraz do Zakopanego.
W sąsiednich wsiach: Cichem i Witowie działają w zimie nowe ośrodki narciarskie na oświetlonych stokach, wypożyczalnie sprzętu i szkółki narciarskie.
Zapraszamy!

Halina Blaszyńska
Chochołów  320
34-513 Chochołów


tel: 18 275 71 71
tel: 887 928 663
e-mail: blaszynski@hotmail.com

Baza noclegowa:

L.p.liczba osób w pokojuaneks kuchennyłazienkaWCbalkoncena pobytu (dorośli) PLNcena pobytu (dzieci) PLN
1 2 nie nie nie nie 0 0
2 3 nie nie nie tak 0 0
3 3 nie nie nie tak 0 0
4 3 nie nie nie tak 0 0
5 4 nie nie nie tak 0 0

W gospodarstwie dostępne są wspólne łazienki w liczbie: 4. W gospodarstwie dostępne są wspólne WC w liczbie: 4.

Galeria zdjęć