Jesteś tutaj: Miejscowości Ciche Agroturystyka Bernadeta Tyrała

Agroturystyka Bernadeta Tyrała

Nasz ośrodek wypoczynkowy znajduje się w Cichem. Jak sama nazwa wskazuje – jest to spokojna wioska, położona w Tatrach Zachodnich. Z dala od miejskiego zgiełku, za to z malowniczymi widokami na okolicę. Choćby - zachodem czerwonego słońca nad grzbietem Tatr - a taki widok możesz obserwować codziennie z balkonu, jaki ma większość naszych pokoi...

Oczywiście – wypoczynek w naszym obiekcie, nie musi oznaczać całkowitego odcięcia od cywilizacji. Dzięki naszemu szybkiemu, bezpłatnemu internetowi WiFi, telewizji satelitarnej w każdym pokoju oraz zasięgowi wszystkich operatorów GSM – masz zapewniony nieustanny dostęp do informacji oraz kontakt ze wszystkimi przyjaciółmi.

A dla aktywnych – okolica oferuje całkiem wiele: wyciągi narciarskie, aquaparki, baseny termalne, czy wreszcie same Tatry, po których możesz spacerować, zwiedzać jaskinie, czy uprawiać wspinaczkę. A to tylko początek długiej listy atrakcji regionu – zarówno południowej Polski (do centrum Zakopanego – 18 km), jak i północnej Słowacji (do granicy – zaledwie cztery kilometry).

Oczywiście – co w wypadku, gdy masz zamiar do nas przyjechać z całą rodziną? Oferujemy komfortowe pokoje 1 - 5 osobowe, więc możesz albo postawić na integracyjne wczasy rodzinne, albo na chwilę wolności od swoich pociech. A jeśli masz wyjątkowo liczną familię - proponujemy Ci apartament (50m2), z łazienką, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz telewizją satelitarną. Położony na parterze, z wyjściem do ogrodu, w którym Twoje dzieci będą korzystać z naszego placu zabaw. A jeśli pogoda będzie chłodniejsza - zawsze mogą się przenieść do bawialni wewnątrz budynku. W naszej kuchni możesz zakosztować dań regionalnych lub zamówić standardowe posiłki, a na wypadek gdybyś chciał popisać się przed swoją drugą połówką własnymi umiejętnościami kulinarnymi – oddajemy do Twojej dyspozycji kameralną kuchnię na wyższym piętrze.

Wieczorem – możesz skorzystać także z dodatkowych opcji naszej oferty: zagrać w bilarda lub ping pongawysłuchać przy ognisku góralskiej kapeli, pojechać na kulig, wypożyczyć rower lub narty, a nawet – zamówić lekcję jazdy u wykwalifikowanego instruktora. Możesz także wpaść z całą paczką znajomych, dla których zorganizujemy bal, imprezę lub spotkanie integracyjne. A wszystko – w konkurencyjnych cenach.

Więc dlaczego my? Ponieważ zadbaliśmy o wszystko, a Ty – nie masz żadnej wymówki aby nas nie odwiedzić.

Agroturystyka Bernadeta Tyrała
34-407 Ciche 290C

telefon: +48 18  265 88 41
kom.: +48 508 627 526

e-mail: janusz@tyrala.pl

Nasza strona: http://www.tyrala.pl

Galeria zdjęć