Jesteś tutaj: Miejscowości Ciche U Zająca pod miedzą

U Zająca pod miedzą

Zapraszamy Państwa do Cichego, spokojnej miejscowości oddalonej kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Was przyjazd góralski domek.

W domku znajduje się obszerny salon z telewizorem, w pełni wyposażona kuchnia, trzy sypialnie (jedna czteroosobowa i dwie dwuosobowe) oraz dwie łazienki. W około domu wiele zieleni i miejsc do zabawy dla dzieci. Do dyspozycji gości grill do wieczornych posiadów, a przed domkiem parking.

Amatorów białego szaleństwa ucieszy fakt, że w tej samej miejscowości, zaledwie kilka minut drogi od naszego domku, znajduje się Stacja Narciarska "Ciche". Są tam wyciągi orczykowe i krzesełkowe, które w zupełności wystarczą narciarzom początkującym i średniozaawansowanym. Narciarzom bardziej zaawansowanym proponujemy wypad na stok do Witowa (ok. 10km). W pobliżu naszego domu jest również wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego. Zimą i wczesną wiosną szczególnie polecamy również trasy skialpinistyczne. Turystyce narciarskiej szczególnie sprzyja bliskość naszego domku do Tatr Zachodnich. Jako aktywni skiturowcy chętnie służymy pomocą w doborze tras.

Przyjechać do Zakopanego i nie odwiedzić gór? Owszem, można, ale kto raz przekroczy granicę Tatrzańskiego Parku Narodowego, ten w górach zostawia swoje serce i wraca tam przy każdej okazji. Nasz dom to świetna baza wypadowa do górskich wycieczek. Bliskość Tatr Zachodnich i Słowackich zachęca do wypadów. Polecamy również wycieczki rowerowe - jest możliwość wypożyczenia rowerów. W lecie warto również wybrać się do Babiogórskiego Parku Narodowego, zdobyć Babią Górę czy obejrzeć skansen w Zubrzycy.

A po męczących wędrówkach, zimowych czy letnich, warto ukoić zmęczone ciała w termalnych źródłach, których temperatura rozgrzeje i zrelaksuje każdego. Wystarczy wybrać się na Słowację, kilka kilometrów od naszego domku, aby wskoczyć do gorącej wody w Meander Parku (Oravice), lub przejechać troszkę dalej do Tatralandii (Liptovski Mikulas) lub Beszeniowej (Besenova).

Zofia Szwajnos
Ciche 251
34-407 Ciche
tel. 507 171 188
www: www.goralskidomek.eu

 

Galeria zdjęć