Jesteś tutaj: Miejscowości Podszkle Agroturystyka pod Gronikami

Agroturystyka pod Gronikami

Serdecznie zapraszamy na noclegi do gospodarstwa agroturystycznego Pod Gronikami na niezapomniany wypoczynek w górach. Pensjonat znajduję się w przysiółku Studzionki we wsi Podszkle. Zabudowania położone są na wzniesieniu, z dobrym dojazdem także w zimie. Miejsce jest rzadko zabudowane, szerokie tereny zielone wokoło las. Można uprawiać turystykę. Rozległe tereny do spacerów z dziećmi, jazdy na rowerach górskich, a w zimie do wycieczek na nartach śladowych. Powyżej domu znajdują się góry Groniki, skąd można obserwować piękną panoramę Tatr. Natomiast zimą na Gronikach umieszczony jest nasz prywatny wyciąg, przeznaczony wyłącznie dla gości.
Szczególnie zapraszamy tych, którzy chcą wypocząc z daleka od zgiełku, szumu miasta i codziennych zajęc, w bliskim kontakcie z przyrodą.

Prowadzimy hodowlę bydła galloway pochodzenia szkockiego,dzięki czemu przygotowujemy posiłki z wysokiej jakości wołowiny.

Oferujemy cztery pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami, z TV , W-fi i jeden apartament  5-6 osobowy z łazienką i aneksem kuchennym w którym znajduje się mikrofala, czajnik, lodówka, zlew.

Głównym atutem naszego gospodarstwa agroturystycznego jest duża karczma z grilem, która służy jako stołówka, a także można w niej organizowac różne imprezy okolicznościowe. W karczmie dzieci mogą spokojnie bawic się i grac w gry planszowe, gdy pogoda nie dopisze. Można o każdej porze roku posmakowac grillowych przysmaków. Szczególnie polecamy (oprócz kiełbaski) świeżego pstrąga z grila, oscypka z grilla z żurawiną. Przy większych okazjach możan zamówic pieczonego prosiaka lub barana. Jest możliwosc wynajęcia kapeli góralskiej.
Do dyspozycji gosci jest  w pełni wyposazona kuchnię.

Latem organizowane są  ogniska w lesie, na które Gazdo-Baca zabiera gości traktorkiem z 1940 r. Jest to niezapomniana wyprawa nie tylko dla dzieci.

Dla najmłodszych mamy plac zabaw, trampolinę a dla rodziców dwie huśtawki, leżaki na których mozna się opalac. 

Zimą możliwość zorganizowania kuligu.

Kontakt:

Jadwiga i Krzysztof Spiszak 
Podszkle 191 Oś. Studzionki 
34-472 Piekielnik

tel: 18 285-70-05
tel: 696 788 002
e-mail: spiszak@onet.eu
www: http://www.podgronikami.pl

 Baza noclegowa

L.p.liczba osób w pokojuaneks kuchennyłazienkaWCbalkoncena pobytu (dorośli) PLNcena pobytu (dzieci) PLN
1 3 nie tak tak tak 30 25
2 3 nie tak tak tak 30 25
3 2 nie tak tak tak 30 25
4 2 nie tak tak tak 30 25
5 6 tak tak tak tak 30 25

 

Galeria zdjęć