Jesteś tutaj: Miejscowości Podszkle Agroturystyka pod Gronikami

Agroturystyka pod Gronikami

Serdecznie zapraszamy na noclegi do gospodarstwa agroturystycznego Pod Gronikami na niezapomniany wypoczynek w górach. Pensjonat znajduję się w przysiółku Studzionki we wsi Podszkle. Zabudowania położone są na wzniesieniu, z dobrym dojazdem także w zimie. Miejsce jest rzadko zabudowane, szerokie tereny zielone wokoło las. Można uprawiać turystykę. Rozległe tereny do spacerów z dziećmi, jazdy na rowerach górskich, a w zimie do wycieczek na nartach śladowych. Powyżej domu znajdują się góry Groniki, skąd można obserwować piękną panoramę Tatr. Natomiast zimą na Gronikach można pozjeźdźać na sankach czy nartach.
Szczególnie zapraszamy tych, którzy chcą wypocząc z daleka od zgiełku, szumu miasta i codziennych zajęc, w bliskim kontakcie z przyrodą.

Prowadzimy hodowlę bydła galloway pochodzenia szkockiego,dzięki czemu przygotowujemy posiłki z wysokiej jakości wołowiny.

Oferujemy cztery pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami, z TV , W-fi i jeden apartament  5-6 osobowy z łazienką i aneksem kuchennym w którym znajduje się mikrofala, czajnik, lodówka, zlew.

Głównym atutem naszego gospodarstwa agroturystycznego jest duża stołówka z grilem,gdzie dzieci mogą spokojnie bawic się i grac w gry planszowe, gdy pogoda nie dopisze. Można o każdej porze roku posmakowac grillowych przysmaków. Szczególnie polecamy (oprócz kiełbaski) świeżego pstrąga z grila, oscypka z grilla z żurawiną. Przy większych okazjach możan zamówic pieczonego prosiaka lub barana. Jest możliwosc wynajęcia kapeli góralskiej.
Do dyspozycji gosci jest  w pełni wyposazona kuchnię.

Latem organizowane są  ogniska w lesie.

Dla najmłodszych mamy plac zabaw, trampolinę a dla rodziców dwie huśtawki, leżaki na których mozna się opalac.

Kontakt:

Jadwiga i Krzysztof Spiszak 
Podszkle 191 Oś. Studzionki 
34-472 Piekielnik

tel: 18 285-70-05
tel: 696 788 002
e-mail: spiszak@onet.eu
www: http://www.podgronikami.pl

 

 

 

Galeria zdjęć